"ГАЗ - за вас!": Путін, з подачі працівника заводу, оголосив про участь у виборах президента РФ (відео)

За словами глави РФ, «кращого місця і кращого приводу для оголошення про це, напевно, немає».

Фото: Узнай все.Президент Росії Володимир Путін оголосив про свою участь у виборах 2018 року. Володимир Путін в Нижньому Новгороді взяв участь у мітингу-концерті, присвяченому 85-річчю Горьківського автомобільного заводу, передають Патріоти України.

«Я буду висувати свою кандидатуру на посаду президента Російської Федерації. Кращого місця і кращого приводу для оголошення про це, напевно, немає », - сказав Путін.
Путін оголосив про своє рішення у відповідь на прохання одного із співробітників заводу.

«Сьогодні в цьому залі всі без винятку вас підтримують. Володимир Володимирович, зробіть же нам подарунок, оголосіть своє рішення, адже ми за вас, ГАЗ - за вас», - сказав працівник заводу.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тема на майбутнє: Волкер розповів, коли Росія компенсує Україні збитки за війну

понеділок, 29 січень 2018, 0:22

Спецпредставник США зауважив, що про відшкодування Росією збитків, які вона завдала Україні анексією Криму й окупацією Донбасу, доцільно буде говорити після відновлення миру на українських територіях. Про відшкодування Росією збитків, які вона завдала ...

Втратили все і пішли на фронт: Вражаюча історія подружжя з Донецька, яке захищає Україну від терористів (відео)

понеділок, 29 січень 2018, 0:05

Подружжя з Донецька, яке через окупацію втратило квартиру, бізнес та непогані статки, вже майже чотири роки живе на фронті. Подружжя з Донецька, яке мало квартиру, бізнес та непогані статки, вже майже чотири роки живе на війні. Будинок розбитий снаряда...