КіноTinder: Українці створили унікальний додаток для пошуку фільмів (фото)

Українська компанія Mauris створила мобільний додаток, що працює за принципом Tinder і допомагає обрати кінострічку для перегляду.

Фото: Mauris.Українські розробники створили мобільний додаток, що працює за принципом Tinder і допомагає обрати кінострічку для перегляду, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ain.

Додаток The Movie Expert розробила українська компанія Mauris. Сервіс працює за принципом додатку для побачень Tinder: на екрані користувача з'являється постер фільму. Після натиснення на екрані висвічується анотація фільму, трейлер та акторський склад.

Якщо власник смартфону цю стрічку вже дивився, він може змахнути картинку праворуч і оцінити її. Якщо ж змахнути ліворуч, то кінофільм можна додати до списку "Хочу подивитися" або просто пропустити.

Наразі у базі додатка перебуває близько 12 тисяч фільмів та серіалів. Розробники обіцяють регулярно її оновлювати. Додаток перебуває у бета версії, його можна скачати у App Store та Google Play.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Підтримуєш - тисни "лайк": У Київраді пропонують назвати вулицю на честь героя Ічкерії у визвольній війні з російським імперіалізмом

субота, 20 січень 2018, 0:08

​Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на честь першого президента Чеченської Республіки Ічкерія. Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на...

Мафія по-іллєнківськи: НАЗК допитає очільника Держкіно щодо продюсування його родички за рахунок платників податків

субота, 20 січень 2018, 0:00

НАЗК запросило голову Держкіно Пилипа Іллєнка для надання пояснень щодо застосування заохочувальних виплат працівнику Держкіно, яка одночасно є його родичкою. Національне агентство з питань запобігання корупції запросило голову Державного агентства Укр...