Криптогривні бути? У НБУ планують створити національну електронну валюту

Наразі у Національному банку України спеціалісти вивчають питання доцільності випуску власної криптовалюти.

Фото: itechua.com.Національний банк України вивчає питання доцільності випуску власної криптовалюти. Про це повідомляє прес-служба РНБО за підсумками засідання Національного координаційного центру кібербезпеки, передають Патріоти України.

«Національним банком України опрацьовується питання доцільності випуску власної криптовалюти», - йдеться в повідомленні. Під час засідання, яке пройшло під головуванням секретаря РНБО Олександра Турчинова, також було доручено відповідним органам влади створити робочу групу для напрацювання нормативно-правових пропозицій з регулювання розвитку ринку криптовалюти.
Крім того, доручено розробити механізм забезпечення доступу правоохоронних органів до даних кріптовалютних бірж із зобов'язанням зазначених суб'єктів зберігати інформацію про всі транзакції протягом терміну, встановленого законодавством для фінансових організацій, і розкриття інформації про клієнта по мотивованому запиту.
«Розробка і впровадження всіх цих заходів буде передбачати також розвиток міжнародного співробітництва щодо впровадження комплексного регулювання обігу криптовалюти і уникнути криміналізації цього сегменту», - повідомили в РНБО.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Підтримуєш - тисни "лайк": У Київраді пропонують назвати вулицю на честь героя Ічкерії у визвольній війні з російським імперіалізмом

субота, 20 січень 2018, 0:08

​Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на честь першого президента Чеченської Республіки Ічкерія. Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на...

Мафія по-іллєнківськи: НАЗК допитає очільника Держкіно щодо продюсування його родички за рахунок платників податків

субота, 20 січень 2018, 0:00

НАЗК запросило голову Держкіно Пилипа Іллєнка для надання пояснень щодо застосування заохочувальних виплат працівнику Держкіно, яка одночасно є його родичкою. Національне агентство з питань запобігання корупції запросило голову Державного агентства Укр...