Паніка на Гаваях: Населення 50-го штату США змусили до евакуації за бойовою тривогою (фото)

Жителям Гаваїв розіслали неправдиві повідомлення про загрозу ракетного удару.

Фото: ВВС.Уранці 13 січня жителям Гаваїв розіслали неправдиві повідомлення про загрозу ракетного удару, повідомляє місцеве інтернет-видання Hawaii 24/7, передають Патріоти України.

У них ішлося про те, що всім треба негайно ховатися в укриття. "Це не навчання", – зазначали в повідомленнях. Попередження також розповсюджували по телебаченню. Через деякий час жителям розіслали нові повідомлення, у яких ішлося про те, що сталася помилка.

"Помилкова тривога. Жодної загрози немає. Попередження надійшло випадково", – зазначали в них. Агентство з надзвичайних ситуацій Гаваїв підтвердило у Twitter, що загрози немає.

Губернатор Гаваїв Девід Айдж повідомив, що попередження про загрозу ракетного удару розіслали через помилку, яку допустив співробітник операційного центру гавайського агентства з надзвичайних ситуацій. Він зазначив, що це сталося, коли змінювалися зміни співробітників.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Підтримуєш - тисни "лайк": У Київраді пропонують назвати вулицю на честь героя Ічкерії у визвольній війні з російським імперіалізмом

субота, 20 січень 2018, 0:08

​Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на честь першого президента Чеченської Республіки Ічкерія. Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на...

Мафія по-іллєнківськи: НАЗК допитає очільника Держкіно щодо продюсування його родички за рахунок платників податків

субота, 20 січень 2018, 0:00

НАЗК запросило голову Держкіно Пилипа Іллєнка для надання пояснень щодо застосування заохочувальних виплат працівнику Держкіно, яка одночасно є його родичкою. Національне агентство з питань запобігання корупції запросило голову Державного агентства Укр...