"Поступок не буде": США засмутили Росію позицією щодо України

Чорновіл зазначає, що Трамп не збирається послаблювати тиск на РФ.

Фото: 5 Канал.Політичний експерт Тарас Чорновіл вважає, що президент США Дональд Трамп хоч і використовує "доброзичливу" риторику по відношенню до Росії, але це не відбивається на його політиці. Про це він заявив в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

"Це ми бачимо по роботі (спецпредставника США Курта - ред.) Волкера, в заявах якого дуже багато жорсткості по відношенню до Росії. Крім того, Трамп робить певні кроки, спрямовані на економічну ізоляцію Росії. Він домовляється з Китаєм, він організовує поставки американських енергоносіїв в Європу: вугілля і скрапленого газу, щоб якщо не зруйнувати, то жорстко обмежити геополітичні можливості Росії впливати на світ за допомогою енергетичного тиску", - пояснив свою позицію експерт.

Чорновіл також зазначив, що навіть "небажання" Трампа підтримувати нові санкції проти Росії було викликано внутрішньополітичних причинами.

"Навіть в законі щодо санкцій проти Росії, де Трампа звинувачували в тому, що він не поспішав його приймати, президента США обурили не власне санкції, а те, що його самого позбавили певної частини повноважень, на які він розраховував. І це його неймовірно обурило, але протиставити цьому він нічого не міг. Адже в США є певна роль кожної гілки влади, і цю роль нікому не можна переступати, в тому числі і Трампу", - зазначив він.

У той же час, дипломат, експерт "Майдану закордонних справ" Олександр Хара підтверджує, що заяви Трампа неправильно зрозуміли в Україні.

"Трамп каже, що, якби у США з Росією були хороші відносини і демократи не ставили б штучні палиці в колеса, можна було б вирішити і питання з Північною Кореєю, Сирією і Україною. При цьому він використовує цікавий вислів - "fullout", тобто щоб РФ вийшла з Сирії і з України. він розуміє, що ці конфлікти не припиняються якраз через деструктивну роль Росії", - заявив він.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тема на майбутнє: Волкер розповів, коли Росія компенсує Україні збитки за війну

понеділок, 29 січень 2018, 0:22

Спецпредставник США зауважив, що про відшкодування Росією збитків, які вона завдала Україні анексією Криму й окупацією Донбасу, доцільно буде говорити після відновлення миру на українських територіях. Про відшкодування Росією збитків, які вона завдала ...

Втратили все і пішли на фронт: Вражаюча історія подружжя з Донецька, яке захищає Україну від терористів (відео)

понеділок, 29 січень 2018, 0:05

Подружжя з Донецька, яке через окупацію втратило квартиру, бізнес та непогані статки, вже майже чотири роки живе на фронті. Подружжя з Донецька, яке мало квартиру, бізнес та непогані статки, вже майже чотири роки живе на війні. Будинок розбитий снаряда...