"Шалені штрафи, "нульова толерантність" та розстріл": Блогер розповів про санкції для нетверезих водіїв у різних країнах

Наприклад, за загальноєвропейською системою Правил дорожнього руху допустимий рівень вмісту алкоголю не повинен перевищувати 0,5 проміле, що майже вдвічі більше ніж в Україні.

Фото: Traffic Challenge.За водіння в нетверезому вигляді в Великобританії виписують найбільші штрафи, в Данії відбирають машини, а в Китаї можуть навіть розстріляти (у разі ДТП зі смертельними наслідками). Блогер Сергій Наумович зібрав у своєму Facebook дані про покарання за нетверезе водіння в різних країнах, передають Патріоти України.

Як зазначає блогер, за загальноєвропейською системою Правил дорожнього руху допустимий рівень вмісту алкоголю не повинен перевищувати 0,5 проміле. Така норма встановлена майже в усіх країнах Європи.

У Великобританії, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Сан-Марино можна вживати до 0,8 проміле.

В Україні допустимий рівень вмісту алкоголю у водіїв встановлений в 0,2 проміле.

У деяких європейських країнах затверджена "нульова толерантність до алкоголю", тобто 0,0 проміле. Це правило діє в Чехії, Словаччині, Угорщині та Румунії. Раніше подібна міра застосовувалася і в Хорватії, однак під тиском туристичних працівників закон був змінений, і зараз гранично допустимий рівень алкоголю в крові водія складає 0,5 проміле. Однак, якщо підпилий водій порушить правила руху або потрапить в аварію, там також спрацьовує принцип "нульової толерантності".

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гроші з квитків на фільм «Кіборги» підуть на допомогу родинам загиблих": Сеітаблаєв планує благородну справу

середа, 22 листопад 2017, 8:56

Команда фільму і фонд «Повернись живим» розпочинають соціальну ініціативу #ЯНебайдужий. "В житті кожної людини трапляються такі події після яких життя змінюється назавжди", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Ахтем Сеітаблаєв, передають Патріоти України...

"60 тисяч євро за переїзд в село": Мешканці швейцарського поселення заманюють потенційних односельчан

середа, 22 листопад 2017, 8:45

Більше половини жителів села підтримали пропозицію і тепер за неї повинні проголосувати 30 листопада. В последние годы количество жителей села Альбинен, которое расположено над долиной Роны на высоте 1 300 метров над уровнем моря, постоянно уменьшается...