У Росії строковик спалив БТР вартістю 28 млн рублів, розігріваючи сухпай (відео)

Солдат, намагаючись розігріти консерви на багатті, випадково знищив БТР-82 і військову амуніцію, завдавши армії РФ суттєвої шкоди.

Фото: УНІАН.У мережу виклали відео, на якому показаний російський рядовий Семен Мережніков і палаюча військова техніка на задньому плані, передають Патріоти України.

Відзначається, що солдат, намагаючись розігріти консерви на багатті, випадково знищив БТР-82 і військову амуніцію на суму понад 28 мільйонів рублів. Даний інцидент стався ще в травні 2017 року, але відео було викладено в мережу тільки зараз.
Згорілий БТР-82 на час навчальних занять був покритий маскувальною сіткою, брезентом і сухою травою. Все це спалахнуло від розведеного військовослужбовцем багаття. В результаті пожежі було завдано збитків на суму понад 28 мільйонів рублів.

Відзначається, що астраханський гарнізонний військовий суд призначив солдату Мережнікову покарання у вигляді шести місяців служби в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Підтримуєш - тисни "лайк": У Київраді пропонують назвати вулицю на честь героя Ічкерії у визвольній війні з російським імперіалізмом

субота, 20 січень 2018, 0:08

​Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на честь першого президента Чеченської Республіки Ічкерія. Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на...

Мафія по-іллєнківськи: НАЗК допитає очільника Держкіно щодо продюсування його родички за рахунок платників податків

субота, 20 січень 2018, 0:00

НАЗК запросило голову Держкіно Пилипа Іллєнка для надання пояснень щодо застосування заохочувальних виплат працівнику Держкіно, яка одночасно є його родичкою. Національне агентство з питань запобігання корупції запросило голову Державного агентства Укр...