"Україна це мій дім, хочеться злагоди в домі, а не "распрєй": Ветеран АТО застеріг українців з приводу заворушень у Києві

Чоловік вважає, що "буде недовга, але дуже кривава війна в центрі міста".

Фото: Укрмедіа."Як громадянин України скажу з приводу подій в центрі міста. Я не є прихильником Саакашвілі. Я не є прихильником Порошенка. Я є прихильником України. Україна це в першу чергу люди, її громадяни. Тому я дуже сподіваюсь що ніхто не буде робити дурниці", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Леонід Остальцев, передають Патріоти України.

"До мене приходили різні ветерани і не тільки і деякі з них напряму казали про переворот і скидання злочинної влади. На такі заклики я завжди задавав 3 питання.

Перше - який план?

Другий - скільки людей і зброї

Третій - Ви готові вести людей на смерть?

Тобто не просто загинути, а повести за собою і інших на вірну смерть, бо під час подібних можливих дій будуть жертви і не малі.

Так От відповіді нема, як завжди лозунги ( давайте об'єднуватись і все таке )
Єдина проблема в цій ситуації це те що на дворі вже не 2014 а 2017. Поліція не буде цяцькатись і інші структури також.

Буде недовга, але дуже кривава війна в центрі міста. Чому не довга і кривава? Тому що я знаю, що таке війна в наступі. Знаю що таке зачищати село на 20 вулиць силами БТГР зі своєю артою, піхотою, десантами, купою техніки і танками. Це дуже не просто і завжди є жертви. Будь-якій військовий середнього звена скаже Вам - що штурм парламенту, або будь-якої адмін будівлі потребує великої кількості людей, зброї і звичайно відмінного планування.

В даних умовах нема нічого з того що я перечислив. Скажу більше - я б цього не хотів, бо обидві сторони це люди. Наші люди. А найголовніше це те, що ані порошенка, ані саакашвілі в числі загиблих не буде. А будуть Саня з бригади "М", Стас правосєк з яким ми були разом під ДАПом і так далі. Це повний трешак. Я цього не хочу. Ми маємо бути розумнішими і мудрішими, бо на кону життя наших співгромадян. Зрозумійте мене правильно - я за продуманість, а не емоційність. Україна це мій дім, хочеться злагоди в домі, а не "распрєй".

Доповідь закінчив.

Ця думка суб'єктивна і не претендує на те щоб бути 100% істиною".

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Ого-го, как долбят": У мережі повідомляють про серйозні бої поблизу Донецька та Макіївки (фото)

вівторок, 12 грудень 2017, 22:57

Користувачі повідомляють, що чутні звуки важкого озброєння і навіть є "прильоти". Сьогодні з настанням темряви на Донецькому напрямку розгорілися жаркі бої. Жителі окупованих Донецька, Макіївки і прифронтовій Авдіївки повідомляють про гучні звуки бойов...

Потенційна заміна російському автомату Калашникова: Американці пропонують ЗСУ свою гвинтівку (відео)

вівторок, 12 грудень 2017, 22:44

Український держконцерн і одна з американських компаній зробили зброю, яка в майбутньому може витіснити автомат Калашникова. Американська гвинтівка замість радянського автомата. Український держконцерн і одна з американських компаній зробили зброю, яка...