Українців труять: Розкрилися резонансні дані про якість молочних продуктів в Україні

Серед української продукції майже 50% фальсифікату, і щорічно його стає все більше.

Фото: РБК-Україна.Українців годують фальсифікатами не тільки вітчизняні, а й іноземні постачальники, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт головного управління Держспоживслужби України.

"Найбільш помітна відсутність контролю в молочній галузі. Фальсифікується і вершкове масло, і молоко, і сметана. Продукти розбавляють пальмовою олією, в дитячому харчуванні знаходимо антибіотики", - розповів Максим Гончар, голова правління громадської організації "Всеукраїнська асоціація захисту прав споживачів "Споживча довіра". Імпортери, в тому числі європейські, масово збувають на українському ринку неліквід.
"Українці ментально сприймають імпортне як якісне. А насправді перевірені нами польські сири на 100% виявилися фальсифікатом. Вся продукція в різному процентному складі містила жири немолочного походження. Супровідний документації немає: ні паспорта якості, ні митної декларації, ні транспортної накладної. Всі це контрабанда, - каже Гончар. Серед української продукції фальсифікату виявили майже 50%, щорічно його стає все більше, додав Гончар.
"З квітня виробників продуктів харчування перевірятимуть без попередження. Таку можливість державні органи отримають з початком дії нового закону. Зараз же на перевірки бізнесу накладено мораторій. Як наслідок - українців годують фальсифікатом і не тільки вітчизняні виробники", - сказано в повідомленні служби.
За інформацією відомства, єдина можливість перевірити підприємство з'являється, коли продукція нашкодила споживачеві. Таку перевірку повинен узгодити Мінекономіки, Мінагрополітики та центральна регуляторна служба. На практиці від скарги до фактичного візиту інспекторів на виробництво проходить 5 місяців.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Підтримуєш - тисни "лайк": У Київраді пропонують назвати вулицю на честь героя Ічкерії у визвольній війні з російським імперіалізмом

субота, 20 січень 2018, 0:08

​Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на честь першого президента Чеченської Республіки Ічкерія. Один з депутатів Київради запропонував перейменувати вулицю Іскрівська в Солом'янському районі на...

Мафія по-іллєнківськи: НАЗК допитає очільника Держкіно щодо продюсування його родички за рахунок платників податків

субота, 20 січень 2018, 0:00

НАЗК запросило голову Держкіно Пилипа Іллєнка для надання пояснень щодо застосування заохочувальних виплат працівнику Держкіно, яка одночасно є його родичкою. Національне агентство з питань запобігання корупції запросило голову Державного агентства Укр...