Все згадаємо новітнім вандалам: Окупанти спиляли в Криму останню 200-річну секвою

У Сімеїзі розгорівся скандал навколо спиляної 200-річної висохлої секвої, посадженої засновником селища Сергієм Мальцовим, в парку санаторію «Піонер».

Фото: РЕ.У Сімеїзі розгорівся скандал навколо спиляної 200-річної висохлої секвої в парку санаторію «Піонер». Місцеві жителі кажуть, що ліквідація велетня пов'язана зі швидким продажем санаторію. Багаторічне дерево визнали сухостоєм, але спиляний стовбур виглядає здоровим, передають Патріоти України.

Секвойю спиляли два дні тому робітники, викликані директором санаторію «Піонер». Перед цим чиновники з Сімеїзу намагалися отримати в міськраді Ялти дозвіл на вирубку унікального дерева, але відповідальні за екологію депутати відмовилися підписувати документ. Тому директор пішов іншим шляхом. У селищі це викликало шок.
Сімеїзський дитячий санаторій «Піонер» займає безцінну землю - в субтропічному реліктовому лісі біля самого моря, біля скелі «Діва». Біля санаторію розташована природна морська заводь, в якій навіть в сильний шторм немає хвиль. Оцінювачі не беруться скласти справедливу ціну цієї унікальної землі. Біля одного з корпусів санаторію «Піонер» і росла ця гігантська 200-річна секвойя. Протягом останніх п'яти років вона простояла сухою: за останні 20 років в Сімеїзі загинуло 3-4 таких дерева.
Але спиляна секвойя була особливою. Вона росла біля будинку засновника Сімеїзу Сергія Мальцова, і була ним посаджена. Дерево по суті є одним із символів діяльності сім'ї Мальцових.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тема на майбутнє: Волкер розповів, коли Росія компенсує Україні збитки за війну

понеділок, 29 січень 2018, 0:22

Спецпредставник США зауважив, що про відшкодування Росією збитків, які вона завдала Україні анексією Криму й окупацією Донбасу, доцільно буде говорити після відновлення миру на українських територіях. Про відшкодування Росією збитків, які вона завдала ...

Втратили все і пішли на фронт: Вражаюча історія подружжя з Донецька, яке захищає Україну від терористів (відео)

понеділок, 29 січень 2018, 0:05

Подружжя з Донецька, яке через окупацію втратило квартиру, бізнес та непогані статки, вже майже чотири роки живе на фронті. Подружжя з Донецька, яке мало квартиру, бізнес та непогані статки, вже майже чотири роки живе на війні. Будинок розбитий снаряда...