Зеленський та інші кварталівці прокоментували рішення свого колеги покинути команду (відео)

Денис Манжос покинув студію, щоб займатися сольними проектами, проте коментарі екс-партнерів з "Кварталу-95" змальовують досить неоднозначну ситуацію.

Фото: v.img.com.ua.За офіційною заявою студії, Денис покинув студію, щоб займатися сольними проектами, передають Патріоти України.

Однак, не все так просто. Журналістка інтернет-таблоїду описала свою розмову з цього приводу з керівником студії "Квартал-95" Володимиром Зеленським так:

«В перерыве между съемками я подошла к юмористу. Володя встретил меня с улыбкой и по-прежнему грустным взглядом. Времени было мало, поэтому я решила не ходить вокруг да около и задала вопрос конкретно: «Почему из вашей студии ушел Денис Манжосов?» За доли секунд на лице Владимира не осталось и следа радости.

«Что значит ушел? Он хочет искать себя, свое лицо отдельно», — пояснил Зеленский.

«Вы как-то почувствовали потерю бойца в вашей команде?», — уточнила я.

«Смотрите, я не очень хочу обговаривать эту тему, потому что такие моменты в жизни достаточно непростые и легко не проходят внутренне. В моей жизни с головой хватает стрессов, и мне сложно вспоминать то, что произошло снова», — прокомментировал Владимир.

Известный актер Евгений Кошевой, которому досталась роль министра иностранных дел в популярном сериале “Слуга народа”, впервые прокомментировал уход из студии “Квартал-95” Дениса Манжосова. В интервью Кошевой сказал, что “незаменимых людей нет”.

“Мы не поддерживаем отношения с Денисом, он живет в США. Манжосов уехал туда на ПМЖ. Посвящать в то, что произошло, я никого не буду, потому что это личное для каждого “кварталовца”. Произошел скандал, больше нечего говорить. Он сам, видимо, захотел так. Мы никого не держим, незаменимых людей нет”, – сказал Евгений Кошевой.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тема на майбутнє: Волкер розповів, коли Росія компенсує Україні збитки за війну

понеділок, 29 січень 2018, 0:22

Спецпредставник США зауважив, що про відшкодування Росією збитків, які вона завдала Україні анексією Криму й окупацією Донбасу, доцільно буде говорити після відновлення миру на українських територіях. Про відшкодування Росією збитків, які вона завдала ...

Втратили все і пішли на фронт: Вражаюча історія подружжя з Донецька, яке захищає Україну від терористів (відео)

понеділок, 29 січень 2018, 0:05

Подружжя з Донецька, яке через окупацію втратило квартиру, бізнес та непогані статки, вже майже чотири роки живе на фронті. Подружжя з Донецька, яке мало квартиру, бізнес та непогані статки, вже майже чотири роки живе на війні. Будинок розбитий снаряда...