"Жизнь станет лучше, жить станет веселее": Кремль наказав провідним компаніям надсилати тільки хороші новини

Росіяни сподіваються підвищити таким чином імідж уряду.

Фото: Антикор.Кремль надіслав провідним російським компаніям інструкції з формування позитивного іміджу уряду. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на семисторінковий документ, який опинився в розпорядженні редакції, передають Патріоти України.

Як зазначається, документ, який був надісланий провідним 17 державним і 28 приватним компаніям, зокрема, "Роснефть", "Газпром", "Новатек", "Лукойл", "Сургутнафтогаз" тощо, закликає надсилати уряду інформацію для формування "стрічки позитивних новин", наприклад, створення нових робочих місць, об'єктів інфраструктури та досягнення науки, особливо тих, де була надана держпідтримка.

"Життя більшості співгромадян стало набагато спокійнішим, комфортнішим, цікавішим. Однак багато прикладів часто залишаються поза увагою ЗМІ. Перед нами стоїть завдання ретельно і творчо підійти до відбору таких інфоприводів і тем для подальших пропозицій ЗМІ", - йдеться у документі, який також визначає формат новин, зокрема, "життя налагоджується" і "було-стало", і термін їхнього відправлення.

Так, згідно з інструкціями, компанії повинні надсилати позитивні новини щотижня, в понеділок або найпізніше - в першій половині дня у вівторок, а сама інформація має подаватися у вигляді таблиці, додані події - виділені кольором. Окрім цього, компаніям потрібно вказувати контактну особу, яка може надати ЗМІ додаткові матеріали, повідомити знімальній групі, як дістатися до місця, оформити перепустки та акредитації.

Як вважають у Reuters, про цю ініціативу попросив перший заступник глави адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко. Водночас в уряді прокоментувати нововведення відмовились, як і в п’яти найбільших компаній за ринковою капіталізацією.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гроші з квитків на фільм «Кіборги» підуть на допомогу родинам загиблих": Сеітаблаєв планує благородну справу

середа, 22 листопад 2017, 8:56

Команда фільму і фонд «Повернись живим» розпочинають соціальну ініціативу #ЯНебайдужий. "В житті кожної людини трапляються такі події після яких життя змінюється назавжди", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Ахтем Сеітаблаєв, передають Патріоти України...

"60 тисяч євро за переїзд в село": Мешканці швейцарського поселення заманюють потенційних односельчан

середа, 22 листопад 2017, 8:45

Більше половини жителів села підтримали пропозицію і тепер за неї повинні проголосувати 30 листопада. В последние годы количество жителей села Альбинен, которое расположено над долиной Роны на высоте 1 300 метров над уровнем моря, постоянно уменьшается...